بختیار رحمانی

بختیار رحمانی بازیکن فوتبال است. بختیار رحمانی فوتبال را از کودکی و در زمین خاکی آغاز کرد. در سال ۱۳۸۵ در بازی بین تیم های زاگرس و فولاد در لیگ برتر نوجوانان، نظر مسئولان آکادمی فولاد را به خود جلب کرد و در فصل بعد در تیم جوانان فولاد خوزستان بازی کرد. در تابستان سال ۱۳۹۴ با قراردادی دو ساله با تراکتور آذربایجان صرف گذراندن دوره سربازی در باشگاه به امضا رساند. بختیار در تاریخ ۱۴ خرداد ۱۳۹۵ با عقد قرار دادی دوساله به تیم استقلال تهران پیوست.

در پی ناکامی های بختیار در باشگاه استقلال، در نیم فصل دوم ۱۳۹۵ وی تصمیم به جدایی از باشگاه استقلال گرفت و به تیم فولاد بازگشت. در تاریخ ۲۱ آذر ۱۳۹۶، او به ذوب آهن اصفهان پیوست. بختیار رحمانی در سال ۱۳۸۳ برای اولین بار به تیم ملی نونهالان دعوت شد و در سال های بعد در رده های مختلف تیم ملی حضور یافت و در همه رده ها به میدان رفت.

او در رده جوانان صاحب بازوبند کاپیتانی و در رده امید نیز به اردوهای متعددی دعوت شد اما پس از انتشار شایعه برگزاری کنسرت توسط بختیار، منصوریان او را از کنار گذاشت. البته بختیار این شایعه را رد کرد و پس از مدتی دوباره به تیم بازگشت و بازوبند را به بازو بست. او به همراه تیم امید قهرمان ۱۱ امین تورنمنت دوستانه قطر شد. رحمانی در دیدار دوستانه مقابل تیم ملی فوتبال کویت در یکم خرداد ۱۳۹۲ برای اولین بار برای تیم ملی بزرگسالان به میدان رفت.